Acest site folosește cookies. Continuând să navigați pe site-ul nostru, acceptați politica noastră de utilizare a fișierelor cookies.

Amadeus Travel

Lufthansa City Center

Telephone: +373 22 / 226633
Fax:
+373 22 / 232939
E-mail:
info@amadeus.md

Puskin 24,
2012 Chisinau
Republica Moldova

Agentia turistica "Amadeus Travel Lufthansa City Center" si-a inceput activitatea la 13 august 2004.
Un pas important in dezvoltarea agentiei a fost sa devina filiala a renumitului grup Lufthansa City Center (LCC), conferind astfel agentiei siguranta si increderea unui grup international cu o experienta de 24 de ani, fiind creat in 1991.
Acest sistem de franciza ofera tuturor clientilor «Amadeus Travel LCC» accesul la ofertele speciale ale sutelor de agentii in toata lumea, parte a grupului LCC. In acelasi timp ofertele Amadeus Travel devin accesibile pentru toate oficiile LCC, ceea ce contribuie la promovarea Moldovei ca destinatie turistica peste hotarele tarii.
Agentia "Amadeus Travel", ca si celelalte agentii LCC, ofera servicii dupa conceptul „One Stop Travel Shop”. Acest concept consta in prestarea unui spectru de servicii complet intr-o singura locatie, cum ar fi : transport, cazare, transfer, asigurare, alimentatie, excursii, si multe altele.
Gama noastra de servicii cuprinde:
* Bilete de Avion
* Bilete la tren
* Bilete Low Cost
* Bilete Autocar
* Cazari
* Tranfer la /de la aeroport
* Croaziere
* Excursii in tara si in afara tarii
* Asigurari Medicale
* Altele.

Doriți să ne contactați direct?
Mai jos găsiți detaliile de contact:
Amadeus Travel
Lufthansa City Center
Puskin 24
MD-2012, Chisinau
Fax: +373 (0) 22 23 29 39
www.lcc-amadeus.com
Bilete de avion: +373 (0) 22 22 66 33; email: info@amadeus.md
Turism: +373 (0) 22 21 17 16; email: reservation@amadeus.md
Incoming: +373 (0) 22 22 16 44; email: incoming@amadeus.md

Departament Turism

Anastasia Culajencova

Anastasia Culajencova

Chief Tourism Manager

aculajencova@amadeus.md
Natalia Parasciuc

Natalia Parasciuc

Tourism Manager

nparasciuc@amadeus.md
Ecaterina Gorincioi

Ecaterina Gorincioi

Tourism Manager

egorincioi@amadeus.md
Darina Mladinova

Darina Mladinova

dmladinova@amadeus.md
Olga Plis

Olga Plis

Tourism Manager

oplis@amadeus.md
Olga Marcu

Olga Marcu

MICE Manager

omarcu@amadeus.md

Departament Ticketing

Irina Curdoglo

Irina Curdoglo

Ticketing Agent

icurdoglo@amadeus.md
Carolina Pascari

Carolina Pascari

Ticketing Agent

cpascari@amadeus.md
Maria Mustea

Maria Mustea

Ticketing Agent

mmustea@amadeus.md